Aktualności

 • 20.05.2017 zmiana godzin pracy restauracji

  Kochani,jutro, tj. 20 maja 2017 restauracja czynna od 15:00

  Przepraszamy :)

 • Świąteczny Stół Pajacyka 03.12.2016

   Po raz kolejny zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji PAH Świąteczny Stół Pajacyka. Zasada jest prosta: przekażemy 10 % każdego z Waszych rachunków na dożywianie potrzebujących dzieci.

  Rok temu wspólnie z innymi resaturatorami przekazaliśmy Polskiej Akcji Humanitarnej prawie 100 tys. zł, czyli równowartość mniej więcej 25 tys. posiłków wydawanych w ramach programu Pajacyk w polskich szkołach. To dotychczasowy rekord akcji.

  Do zobaczenia przy wspólnym stole!

 • Wigilia firmowa w restauracji Tabun

  Wigilia firmowa to doskonała okazja do podtrzymania pozytywnych relacji oraz co najważniejsze, do budowania trwałych więzi pomiędzy pracownikiem a firmą.
  Jest swoistym podziękowaniem dla pracowników za rok ich efektywnej pracy oraz zmotywowaniem do dalszych działań.

 • 06.03.2016 - Scena teatralna Restauracji Tabun przedstawia: "Zapiski Oficera Armii Czerwonej"

   Ekskluzywny wieczór teatralny. Monodram Piotra Cyrwusa na podstawie prozy Sergiusza Piaseckiego pod tym samym tytułem. Swoją premierę miał w Teatrze ” Stu” w Krakowie. Zdobył wyróżnienie na Festiwalu Jednego Aktora w Toruniu. 

 • 13.02.2016 - Kolacja Walentynkowa z muzyką na żywo

  Zapraszamy do odwiedzania naszej restauracji w wigilię Św. Walentego.

  Romantyczna kolacja  pełna afrodyzjaków przy muzyce na żywo w wykonaniu Krystyny Gedzik  wokalistki jazzowej o niespotykanej barwie głosu. Na co dzień Krystyna aranżuje i wykonuje utwory o zróżnicowanej stylistyce. Dlatego nie zabraknie również słynnych i lubianych polskich piosenek, standardów jazzowych ,kilka bluesowych kompozycji oraz piosenek popularnych. To doskonała okazja by spędzić wieczór przy muzyce gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Krystynie towarzyszyć będzie Łukasz Juźko na saksofonie oraz Piotr Szajrych na kontrabasie.

  Zapraszamy 13.02.2016 na godz. 16.30 lub 19.00 

 • 22.01.2017 Dzień Babci i Dziadka z kolędowaniem!

  Wspólne kolędowanie w Tabunie powoli staje się już tradycją!
  W tym roku do oferty dołączamy rodzinny bufet obiadowy („jesz ile chcesz”) w godz. 13.30 – 17.00, 
  a w nim dania dla dorosłych i dzieci.
  Podobnie jak w zeszłym roku swoim śpiewem od godziny 15:00 umilać nam czas będzie Majka, a od godz. 17.00 do 18.00 wspólne kolędowanie dla tych, którzy chcą pośpiewać razem!

   

 • 08.01.2016 - Scena Teatralna Restauracji Tabun Przedstawia: "Wariacje Enigmatyczne"

   Kolejna znakomita sztuka autora "Małych zbrodni małżeńskich" i "Oskara i pani Róży"! W willi na wyspie Rosvannoy położonej na Morzu Norweskim, pod kręgiem polarnym, tuż przed nastaniem sześciomiesięcznej pory nocnej, spotykają się dwaj mężczyźni: gospodarz domu, wybitny pisarz, noblista - Abel Z. i odwiedzający go dziennikarz Erik L.

 • 18.12.2016 Ekskluzywny wieczór teatralny w Restauracji Tabun!

  Po raz kolejny zapraszamy na wyjątkową sztukę teatralną. Tym razem proponujemy "Emigrantów" Sławomira Mrożka.
   
   
   
 • Gęsina na Świętego Marcina

   Jak co roku w okolicy 11 listopada w naszej restauracji będziemy podawać gęsinę, po raz pierwszy jednak bierzemy udział w akcji organizowanej  przez Slow Food Polska i znajdujemy się wśród 7 restauracji z województwa pomorskiego!!!